Utilizziamo i cookie, anche di terze parti, per consentire la fruizione ottimale del sito. Proseguendo la navigazione, si accetta il nostro utilizzo dei cookie ok Per maggiori informazioni o negare il consenso, [LEGGERE QUI].
Se.Fa srl - Produzione Articoli in Gomma

üretim

şirket

Bileşik Kauçuk hammaddesinden kauçuk malzemelerin kalıplanmasına.

Şirketimiz,sahip olduğu teknoloji,teknik dizayn ve üretim deneyimi ile şu anda hidrolik ve ısıtma sektörü gibi birçok sektörde ulusal ve de uluslararası pazarda faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçlarına cevap verebilme kapasitesine sahiptir.

Hızlı teslimat ve kaliteye dayanan üretimimiz ve iş stratejimiz,bize bu sektörler içerisinde önde gelen firmalar ile iş ortaklıkları kurmamızı sağlamıştır.

Son teknolojik araçlar ve araştırmaya ve geliştirmeye dayanan gücümüz ,Se.Fa’nın tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermesini sağlamaktadır.

Teknolojik laboratuvarlarımızdaki özel gelişmiş araçlarımız sayesinde,bize kalıplama işlemi öncesinde sürekli kontrol edilebilen ve müşteri isteklerine göre hazırlanan fiziksel ve kimyasal özelliğe sahip bileşik kauçuk hammaddesini sürekli olarak geliştirmemize olanak sağlamaktadır.

Bizim indir ENTEGRE POLİTİKA


SEFA Türkiye'de açıldı

2013 yılında SEFA KAUCUK Tic.Ltd.Şti. adıyla yeni firmamızı Türkiye’de kurmuş bulunmaktayız. SEFA KAUÇUK SANAYI adlı Türkiye Se.Fa srl İtalya'ya ait TICARET LIMITED SIRKETI VE.SEFA KAUÇUK İzmit'te yer almaktadır.

Se.Fa Türkiye
Körfez Mah. H.Erenkaya Sitesi A.Blok No: 11/2Izmit, Kocaeli, Türkiye

Tel: +90 262 3354438
Faks: +90 262 3354439
Email: sefakaucuk1@sefasrl.com